Unit 8, No. 24, Farhad Alley, Parsa St., Beheshti St., Tehran, Iran info@armanco.ir
  • تهران - خیابان شهید بهشتی، خیابان پارسا، کوچه فرهاد، پلاک 24، واحد 8
  • info@armanco.ir
  • 021-91094490 | 09123584490
  • روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 09:00 الی 16:00

محصولات پرفروش

لیست کانال های اجتماعی

وبلاگ تکی

امنیت منازل

 

 

امنیت منازل و ایجاد محیطی آرام برای خانواده از دغدغه های اصلی سرپرست خانواده است. حذف کلید راه حلی است که ما را از هر لحاظ آسوده و امنیت خانه را تضمین می نمایند. پیشنهاد ما برای شما استفاده از قفل دیجیتالی است.

چرا قفل دیجیتالی؟

مطمئناً برای همه ی ما پیش آمده که کلید را پشت درب یا درون منزل جا گذاشته و حتی در روزهای تعطیل به دنبال کلید ساز ساعت ها گشته و هزینه ی بی احتیاطی و فراموشی خود را پرداخت نموده ایم.

گاهی مدرن شدن وسایل قدیمی ناخوشایند و پردردسر است. قبض برق گران قیمت، هنگ کردن دستگاه های الکترونیکی، اتصال برق و یا هزینه ی تعمیر و نگه داری ما را بر آن داشته که به سال های قدیم برگشته و زندگی دیجیتال را فراموش کنیم.

اما دردسر های کلید و داستان های تکراری آن مسلماً از این قاعده مستثنی است.

امروزه با واردات از کشورهای چین، کره و اروپا، برندهای مختلف در میان تمام وسائل الکترونیکی یافت می شود و در قفل های دیجیتالی نیز چنین است با این تفاوت که در این قفل ها سر آمد تولید به دست کشور کره و بعد چین می باشد که بر خلاف تصور عام برخی برندهای چینی کیفیت قابل رقابتی از خود به نمایش گذاشته اند. 

مسلماً برندهای اروپائی نیاز به تعریف ندارد اما قیمت های بسیار گزاف آنها واردات این محصولات را دچار تنزل کرده و خواستگاه های آن را محدود.

در این میان، رقابت کره و چین فقط بر اساس قیمت آن هاست و در کیفیت همچنان در دو خط موازی، در حال سبقت گیری از هم می باشند.

قفل های دیجیتالی جایگزین کلید های قدیمی با کارائی های به روز از جمله، آلارم باز بودن درب و سنسور دما جهت تشخیص آتش سوزی می باشد.

اگر کد خود را فراموش کرده باشید و یا کارت تردد خود را نیز گم کنید یک کلید مکانیکی در مواقع اضطراری شما را از خدمات دهنده ی سیستم تان بی نیاز خواهد کرد.

اگر برای مدتی خواستید کد یا کارت خود را در اختیار اقوام قرار دهید تا به منزل شما سرکشی نمایند، می توانید بعد از اتمام مراجعه، کد و کارت جدید تعریف نمائید و دیگر نیازی به تعویض مغزی قفل و روش های قدیمی نخواهید داشت.

شکل ظاهری و طراحی ورودی منزل شما به راحتی می تواند با سلیقه شما منطبق باشد که قطعاً این مورد شما را  از دیگران متمایز خواهد کرد.

قطعاً مزایای قفل های دیجیتالی بسیار زیاد است که شما مجاب می کند بر روی درب منزل خود نصب نمایید اما در مواقعی که درب منزل شما ضد سرقت می باشد امکان نصب قفل دیحیتالی منطقی نیست .

نصب قفل های دیجیتالی بر روی درب های ضد سرقت باعث افزایش اصطحلاک دستگاه خواهد شد (بدلیل ضخامت بیش از 7 سانت درب) .

ضخامت استاندارد جهت نصب قفل های دیجیتالی حداکثر 5 سانت می باشد و با قطعات جانبی می توان این امکان را تا 7 سانت افزایش داد ولی عمر مفید موتور الکتریکی دستگاه بر اثر فشار بیش از کاهش خواهد یافت.

متاسفانه اکثر همکاران این مورد را به مشتریان اعلام نمی کنند و در صورت خرابی موتور، ایراد وارده را از عدم رگلاژ درب عنوان می کنند.

جهت درب های ضد سرقت که امکان نصب قفل دیجیتالی بر روی آنها بدلیل ضخامت و پهنای درب پیشنهاد نمی گردد ما را بر آن داشت تا سیستمی طراحی کنیم که توسط یک قرائتگر (کارت و کد خوان) که بر روی دیوار بیرونی واحد (در محل نصب زنگ اخبار) نصب می شود امکانات منحصر به فردی اعم از کد یک بار مصرف، کد معکوس، ترکیب کارت و کد با ریموت، آلارم و دزدگیر تک زون را در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

همان طور که بیان شد یک امکان به روز این سیستم قابلیت کد یکبار مصرف می باشد.

این کد زمانی مورد استفاده قرار می گیردکه شما در سفر هستید و یا امکان دسترسی به منزل را ندارید و می خواهید به یکی از دوستان یا اقوام خود امکان دسترسی به منزل را بدهید تا مثلاً گلدان ها را آبیاری نمایند و یا وسیله ای برقی را از پریز بکشند.

می خواهید به این شخص یکبار اجازه ورود بدهید و بعد از آن کد ورود غیر فعال شود. سیستم با دارا بودن کد یکبار مصرف این امکان را فراهم خواهد کرد .

کد معکوس نیز طراحی منحصر به فرد این سیستم می باشد که می تواند در مواقع اضطرار به کمک شما بیاید.

به این صورت که شما یک کد مثلا 5 رقمی دارید مثل 12345 اگر این کد را برعکس وارد کنید یعنی 54321 سیستم، درب را باز می کند اما خروجی آلارم فعال گردیده و در صورتی که خروجی آلارم به یک سیستم تلفن کننده وصل باشد شخص و یا اشخاصی را از شرایط اضطراری شما مطلع می نماید تا به کمک شما بیایند.

قابلیت دزدگیر تک زون این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از یک چشمی و یا سنسور مغناطیسی درب خود را مجهز به سیستم دزگیر نموده تا در مواقع ورود غیر مجاز و یا شکسته شدن درب سیستم آلارم دهد.

در این شرایط با اتصال سیستم کنترل تردد به یک سیستم تلفن کننده (خط ثابت و یا سیم کارتی) شما و یا اشخاص مورد تایید شما را از نفوذ غیر مجاز مطلع خواهد کرد.

استفاده ترکیبی از کارت، کد و ریموت به صورت AND و یا OR امنیت ورودی شما افزایش می دهد.

درصورتیکه کارت شما گم شود و یا کسی آن را بر دارد چون کارت مفقود شده با کد ترکیب شده است نمی تواند از سپر سیستم امنیتی مذکور عبور نماید.

همچنین جهت کاربری آسانتر می توانید از ریموت ورودی پارکینگ خود دکمه ای را جهت باز نمودن درب در نظر بگیرید و روی سیستم تنظیم نمایید تا با یک ریموت از درب پارکینگ، درب منزل، درب نفر رو  ساختمان و یا هر ورودی که به سیستم امنیتی ما مجهز باشد عبور نمائید.

ما توانسته ایم در قسمت طراحی و تولید این سیستم تمام نیاز های شما را در نظر بگیریم.

امنیت نه فقط در محیط کار و اجتماع که ابتدا باید در منزل و محل زندگی مان برقرار باشد.

در چند خط با هم به دنیای دیجیتال بدون کلید رفتیم و دیدید که مزایای آن می تواند قابل تامل و راضی کننده باشد.

انتخاب با شماست.

 

 

 

پیام بگذارید

با ما در تماس باشید
021-91094490